AAA درباره ما

سبد خرید خالی

درباره ما

فعالیت شرکت حساب رایانه از سال ۱۳۶۷ در تولید نرم افزارهای مالی و مدیریتی با مدیریت متمرکز جناب آقای خنداندل آغاز گردیده که ماحصل این تفکر تولید اولین مجموعه نرم افزاری شامل نرم افزارهای حسابداری مالی ،انبار، فروش ، خزانه داری،حقوق و دستمزد بود.
این تولیدات از سال ۱۳۸۰ به نگارشهای تحت ویندوز ((Win: 95 , 98 , 2000 , XP , SEVEN , EIGHT , TEN)) با عناوین حسابداری مالی ، انبار، فروش، خزانه ، بودجه، حقوق ودستمزد ، اموال واثاثیه ، بهای تمام شده ، اتوماسیون اداری ومدیریت در بیش از ۳۰ نسخه نگارش گردید و بیش از ۳۰۰۰ کاربر را تحت پوشش قرار داده است .
همچنین تولید نرم افزار های تحت وب را با عناوین حقوق ودستمزد ومالی و... از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده ودر سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسانیده است.
حساب رایانه هم زمان با تولید نرم افزارهای مالی و مدیریتی در فروش و استقرار سیستمهای سخت افزاری ، فروش قطعات نیز فعالیت نموده و شبکه های کامپیوتری متعددی را طراحی و مستقر نموده است همچنین ارائه قویترین نرم افزارهای آنتی ویروس جهان بعنوان نماینده انحصاری و رسمی از دیگر فعالیتهای مستمر و چشمگیر حساب رایانه بوده است که طی بیش از یک دهه فعالیت در عرضه آنتی ویروسهای IMEN , DR WEB ,NOD32 , KASPERSKY توانسته بالغ بر ۹۰۰۰ کاربر را تحت پوشش خود قرار دهد.

حساب رایانه با هدف آماده سازی بستری امن و آسان برای خرید نرم افزارهای اورجینال با کمترین هزینه برای هموطنان عزیز فروشگاه اینترنتی خود را با نام فروشگاه اینترنتی بی ویروس به آدرس www.b-virus.ir در سال 1397 راه اندازی نمود.

ارائه قیمت های رقابتی و مناسب، همراه با خدمات پس از فروش از الویت های فروشگاه اینترنتی بی ویروس محسوب می شود. فروشگاه اینترنتی بی ویروس با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین کنندگان، می کوشد امکان ارائه پایین ترین قیمت ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

خدمات بی ویروس:


1-فروش انواع نرم افزارهای امنیتی، اداری، مالی و حسابداری
2-بررسی جامع در مورد اورجینال محصولات
3-جمع آوری نظرات کاربران در مورد کالاها
4-آگاهی از آخرین قیمت های نرم افزار در بازار ایران
5-فراهم آوردن شرایط برای خریدی آسان، مطمئن و امن بدون اتلاف وقت برای هموطنان